E-poe tellimisinfo

Kuidas valida kaupu e-poest.
Valige sobiv teema ning sirvege tooteid. Valige kogus ning paigutage toode ostukorvi.

Tellimuse vormistamine ja tasumine.
Tellimuse vormistamiseks avage ostukorv, valige transpordimeetod, kinnitage tellimus, sisestage kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, e-meil, mobiiltelefoni number ning aadress, kuhu kaup toimetada), nõustuge tingimustega ning kinnitage tellimus. Arve saadetakse Teie e-meilile koheselt peale tellimuse kinnitamist. Oodake, kui Teile saadetakse e-mail ja teavitatakse, et kaup on komlekteeritud ning tasuge arve.

Tasuda saab kasutades pangalinki ja pangaülekandega arve alusel. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse arve number.

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Lumme Äri OÜ ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Pakid tarnitakse hiljemalt 1-3 tööpaeva jooksul peale arve tasumiseks. 

Kaupade transport / Kohaletoimetamine

Omniva pakiautomaat  - 3.5€

ItellaSmartPost Eesti - 3.5€

Tulen ise järele - TASUTA
 

 

Hinnad:

Kõik e-poes olevad hinnad on kuvatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

 

 

Isikuandmed ja privaatsus
Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele- neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks.

 

Tellimuse muutmine
Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, saatke palun vastavasisuline e-kiri aadressile lipilapipood@gmail.com hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kirjas palume kindlasti täpsustada tellimuse number. Hilisemaid muudatuse pole kahjuks alati võimalik teostada.

 

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine
Lumme Äri OÜ vastutab e-poes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest. Probleemide ilmnemisel palume võtta meiega ühendada e-meili teel  lipilapipood@gmail.com või tel.5269168
Kauba tagastamisel postikulud ei tagasta.

 

Lisainfo
*Paelad, pitsid, kangad, kummid minimaalne tellimus on 1m.

*Toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga kuvari seadistustest! (Foto on illustreeriva tähendusega)

*Kui tellimust ei ole võimalik mingil põhjusel täita võtab e-poe klienditeenindus Teiega ühendust ning pakub välja võimaliku toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga.

 

 

Soovime Teile mõnusat ostlemist meie e-poes!